KONST / Litografier / Färglitografi 14332107
nr 1433 2107
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 139/290. Bildmått: 61x83, yttermått inklusive ram: 75x97 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:38:10
300 kr
600 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
22 nov